Najnovšie recenzie zo sekcie Krbové kachle

Pridané: 21. decembra 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• Dobrý výkon, kompaktné rozmery.

Vrelé doporučujem.
Veľmi dobré parametre pri minimálnych rozmeroch a za prijateľnú cenu.

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 15. decembra 2013

Zakúpený v MALL.SK

Som spokojna. Odporucam

Thorma Marburg čierna

Thorma Marburg čierna

Pridané: 14. decembra 2013

(naposledy upravené 14. decembra 2013)

• vynikajuce kachle za skvelu cenu vykuria nam priestor 230m3 na teplotu 20 stupňou pri obvodovych múroch 30 cm bez zateplenia -dielňa

proste super kúpila by som znova

Pridané: 12. decembra 2013

?

Pridané: 28. novembra 2013

(naposledy upravené 30. novembra 2013)

• teraz uz ziadne ,hoci na pohlad sa nam hodili
  • pri silnejsom zakureni citit smrad z keramiky alebo z tej farby a to uz po cca 30nalozeni tak ze co nakurim to vyvetram,neefektivne ak to hori mierne slaba vyhrevnost, vykurovaci priestor cca100m kubickych ale je to bieda ,keby som vedel nekupim ale nebola na ne ziadna recenzia,vyhodene peniaze,nikdy viac,dodrzane podmienky od vyrobcu t.j. suche drevo dobry komin mnozstvo prikladaneho dreva atd, vsetko je vam nanic ked je nepodarok, ozaj jeden pispevok bol na polskej stranke ze nekupovat usetrite si kopu nervov ale nebral som to vazne a bola to chyba, dnes mame vonku +3 stupne a v izbe kde nemam kachle je nakurene od ranneho kurenia plynom a vypnutom kureni o 9 hod 19 stupnov a v izbe kde kurim kachlami od tej deviatej je 23 stupnov ,prikladam kazde 2 hod t.j.4x doteraz t.j 15hod. a boky na kachliach su vlazne akurat vrchna doska je horuca, najviac my vykuruje rura od kachli,vsetko na kachliach je jalove a je s nimi neustale kopa roboty, su zle, slaba salavost po vyhasnuti ohna po hodinke chladne,velka spotreba som tak nazlosteny ze po mesiaci kurenia by som ich najradsej vyhodil, neviem kto im dal na to certifikat a schvalil im takyto smejd,a vydim ze ohnisko a oplechovanie je u vsetkych romotopoch skoro rovnake tak ze sa to da cakat pri vsetkych modeloch

slabe -cesky vyrobok ,ziadna cina

HS Flamingo Nordflam ADRIA čierna

HS Flamingo Nordflam ADRIA čierna

Overený zákazník KRB-TECH s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 27. novembra 2013

Zakúpený v KRB-TECH s.r.o.

• šikovná malá piecka s primeraným výkonom
  • rúčka na dviekrach sa zatvára otáčaním, treba si na to zvyknúť a trafit sa do správnej polohy rúčky pri zatváraní. jednoduchší je mechanizmus s pohybom rúčky hore-dole

ok

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 25. novembra 2013

Zakúpený v MALL.SK

• výborná vyhrevnosť, vhodná velkosť do menších priestorov -ale vykúri nám celú chalúpku. cca 90m2
  • vhodné sú len menšie polienka

sme spokojní

Pridané: 23. novembra 2013

sme veľmi spojokní. máme ich 3rok. veľká výhrevnosť, pekné sú, odporúčam ,

HS Flamingo Vega bielený dub

HS Flamingo Vega bielený dub

Pridané: 21. novembra 2013

• Super piecka, tuším aj s vlastným pohonom kolies...:)

Ťažko tu niečo zhrnúť, v obývačke by to asi nesedelo k žiadnemu nábytku...

Thorma Falun aqua sivá

Thorma Falun aqua sivá

Pridané: 15. novembra 2013

• velke sklo, rychlo sa ziarom vycisti
  • dostatocny vykon
  • pekny vzhlad
  • spracovanie kvalitne
  • vyrobok odporucam
  • zatial ziadne, len otravuje ta strunka co zatvara dvere pri cisteni a prvom nalozeni
  • trochu mi drhne stelonie privodu vzduchu o dvierka, ale prihnem
  • teoreticky mi vadil vyvod teplej vody, nie uplne na vrchu vymennika, ale odvzdusnila sa a samot nasilu natlaceny, myslel som ze hned pri prvom zakureni praskne ale asi sa zosusil :-) tak je to ok
  • terajsia cena vrrr

Chceli sme slabsie kachle na efekt ohna, ale maju dostatocny vykon do okolia (po hodine kurenia 19,35m2 izba vydrzite len pri vetracke) aj do vody. Mame to napojene na 11 radiatorov v 2x70m2 podlaziach rodinneho domu, za polhodinu kurenia uz vsade citit ze nieco sa deja, po 1,5h uz v izde kde sa kuri moc teplo, vo vedlajsej miestnosti spojenej oblukom 22°C a vsede inde 21°C sme studensi odchov, tak nam to staci.
Kurime na zaciatok suchymi paletami a potom rocnym ovocnym drevom, komin 8m novy 180mm ale zrdukovany na 120mm (predtym petrik), nam vobec nedymi. Radi si doma opecieme spekacky a tak som skusal ci bude dymit pri plne otvorenych dvierkach, ked uz je naplno rozkurene a nedymila.
To co sme cakali splnila a este aj prijemne prekvapila vykonom.
Zevraj 4kW do vody??? neviem pride mi to viac no hlavne ze vsetci kupuju 25kW to si uz ani neviem predstavit, tak isto aj to keby v nej kurim cely den, to by sa uzivila aj akumulacka. Zatial za dve hodiny kurenia, a normalneho prikladania, nie zbytocne vela spali asi 1,5pruteneho kosika (asi 20L?? taky normalny stredny kosik).

Jotul F3TD čierna

Jotul F3TD čierna

Pridané: 14. novembra 2013

• Dostatočný výkon
  • Dlhá doba horenia - keď večer dobre naložíme, ráno je ešte pahreba, z ktorej sa chytí drevo
  • Krásna tmavohnedá majolika
  • Nezistili sme žiadne

Výborné kachle, máme ich 3. rok a úspora plynu je obrovská! Mala som možnosť posedieť si pri viacerých krb. vložkách/kachliach, ale na to teplo, ktoré sála z Jotulu nemá nič :)

Pridané: 31. októbra 2013

• horna ker. doska v celku a pri nahriati drzi teplo, ale to teplo my drzi aj obklad na stene za kachliamy
  • cez popolnik prepadne male mnozstvo popola mohol byt otacavy cistenie komplikovane z ohniska, dlhsia doba rozohriatia po dvoch hodinach dymivost ako nahle pootvorite dvierka hoci velmi opatrne citit spaliny v izbe , dost maly priestor na sirku ohniska , horuce dvierka pozor na deti . popolnik mohol byt v nejakej vod. liste, mal som vacsie ocakavania

nemal som ine kachle tak neviem ako by som bol spokojny s inymi ,tazko odporucit je to od priestoru aky chcete vykurit ,ale toto nieje na vykurenie rodinneho domu ,tak dvoch izieb ,ale rano treba vycistita znova po case nalozit co ma zarazilo ze tieto kachle nie su staloziarne tak nemozete v nich kurit bez obmedzenia- prikurenie k inemu kurenie ,ale ako samostatny zdroj by ste pohoreli, myslel som aj ze to ma vacsiu dobu akumulacie

Pridané: 4. októbra 2013

• po reklamacii priniesli nové Trentino11 rúčka na otváranie je uplne iná .nepáli a lahko sa zatvára.kachle sú trošku vyššie od pôvodných čo vôbec nevadí,vnútorný hrebeň je už vyspádovaný do vnútra takže popol už von nevypadáva.dokonca už majú aj vstavanú komínovú klapku.
  • len taká drobnosť vrchný kryt je iba položený nie prichytený asi pre dilatáciu inak to vôbec nevadí.

kurim v nich mesiac zatiaľ spokojnosť doporučujem

Thorma Skal II čierna

Thorma Skal II čierna

Pridané: 17. septembra 2013

• lebo je vhodny otvor pre vkladannie vecsích kusov

zdaju sa mi velmi dobré

Haas+sohn Grand MAX čierna/béžová

Haas+sohn Grand MAX čierna/béžová

Pridané: 19. augusta 2013

• výhrevnosť, ktorá sa blíži 14kW
  • terciárne spaľovanie
  • použiteľné palivo - kusové drevo, uhoľné brikety, drevené brikety
  • vnútorný priestor na drevo, jeden z najväčších v ponuke krbov, cca 40 cm
  • krásne veľké dvierka
  • zatiaľ nič, možno troška váha, ale s tým treba počítať :)

Krbové kachle Grand Max, som si vybral pre ich výhrevnosť, možnosť výmenníka a celkový vzhľad.Vnútri veľký priestor na cca 35 cm kusy dreva + veľké predne sklo. Najmodernejší systém terciárneho spaľovania !

NEZABUDNÚŤ !!! Krbové kachle GRAND MAX s výmenníkom sa nesmú používať bez naplnenia výmenníka !!!!

to znamená, že keď ešte nechcem používať výmenník, napríklad z dôvodu, že ešte nemám radiátory, ale chcem si prikurovať len tak, je nutne výmenník odmontovať (aby sa nepoškodil) a kúpiť si ZÁSLEPKU !!! (cca 70-100 euro)

Thorma Bozen čierna

Thorma Bozen čierna

Overený zákazník CKD market.sk Overený zákazník

Pridané: 13. augusta 2013

Zakúpený v CKD market.sk

• cena, velke predne dierka, rozmery..
  • nic

Kratki Koza K6 čierna

Kratki Koza K6 čierna

Pridané: 26. júla 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• dizajn, vykon, cena ......... super
  • ...... asi nič zatiaľ........

super výrobok za veľmi dobru cenu........

Pridané: 10. júla 2013

• velký otvor dverí
  • dobre kúria
  • sú jednoduché a praktické.
  • praskajú v spojoch
  • ťažko sa uzatvárajú.

Pri zatváraní je potrebné zatlačiť pružinu ktorá je dosť silná.Posúvali sa mi potom kachle k stene. po dvoch rokoch sa táto pružina zasekla a dvere sa nedali otvoriť.nasledne som zistil že sa tvoria praskliny i na plášti kachiel.pri reklamácii ma na to upozornili inak by som si to nevšimol.

Overený zákazník CKD market.sk Overený zákazník

Pridané: 13. júna 2013

Zakúpený v CKD market.sk

• Elegantne vyzerajúca pec. Dobrý výkon a prijateľná cena.

Uvidíme po dlhšom používaní

Zobrazujem 381 - 400 zo 423 recenzií 1...18 19 [ 20 ] 21 22